Nástěnná bodová lampa HOSTI
Telefonická objednávka
Designová bodová lampa HOSTI je dekorativní nástěnné svítidlo, které zaujme na první pohled. Jeho hlavní výhodou je otočné rameno a nastavitelné stínidlo, což umožňuje optimální nastavení směru světla.
Svítidlo nemá vlastní vypínač. Balení neobsahuje žárovku.
Barva:
zlatá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 8 cm
hloubka: 51 cm
výška: 39 cm
průměr stínidla: 7 cm
typ patice: 1 x GU10 max. 15W
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Pracovna / kancelář, Koupelna |
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 8 cm |
| HLOUBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 39 cm |
| HMOTNOST | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Nástěnná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | GU10 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Konferenční stolek ECHIDNA Dekorhome
Konferenční stolek ECHIDNA Dekorhome
100x45x30 cm Dodání do 14 dnů 4 590 Kč 70x70x35 cm Dodání do 14 dnů 5 390 KčZávěsná lampa SUGAR s nastavitelnou výškou
Závěsná lampa SUGAR s nastavitelnou výškou
Mosaz
Dodání do 14 dnů
599 Kč
Chrom
Dodání do 14 dnů
599 Kč







