- Domů
- Osvětlení
- Nástěnná světla
- Nástěnná lampa ACROBAT 1xE14
Nástěnná lampa ACROBAT 1xE14
Telefonická objednávka
Designová lampa ACROBAT, které dokonale kombinují moderní se sty,stylem industriálním, bude skvělou dekorací do ložnice, předsíně nebo obývacího pokoje. do Lampa se dá nastavit a otočit podle potřeby do všech možných směrů.
Kombinujte lampu s ostatními ze série ACROBAT.
Balení neobsahuje žárovku.
Barva:
zlatá / černá
měděná / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 17 cm
hloubka: 11 cm
výška: 13 cm
průměr stínidla: 17 cm
typ patice: 1 x E14 max. 40W
Hmotnost:
0,2 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Chodba / Předsíň, Pracovna / kancelář |
| STYL | Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 17 cm |
| HLOUBKA | 11 cm |
| VÝŠKA | 13 cm |
| PRŮMĚR | 17 cm |
| HMOTNOST | 0,2 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Nástěnná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E14 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.










