- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Nástěnná lampa PONIO 1xG9
Nástěnná lampa PONIO 1xG9
Telefonická objednávka
Nástěnná lampa PONIO je skvělým doplňkem do moderního interiéru. Je navržena s elegancí a vkusem, které dodávají prostoru stylový vzhled. Lampa má černou kovovou základnu, která přináší moderní a minimalistický prvek. Tato základna je kombinována s dřevěnou poličkou, která dodává lampě příjemnou přírodní atmosféru a zároveň poskytuje praktický prostor pro drobné dekorace nebo osobní předměty.
Stínidlo lampy je bílé, což přispívá k rozptylu světla a vytváří příjemnou atmosféru ve vašem prostoru.
Barva:
černá / bílá / hnědá
Materiál:
kov / dřevo / sklo
Rozměry:
šířka: 21 cm
hloubka: 13 cm
výška: 35 cm
závit pro žárovku: G9
napětí: 230V/50Hz
Hmotnost:
0,6 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice, Chodba / Předsíň, Pracovna / kancelář |
| STYL | Moderní, Minimalistický |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 21 cm |
| HLOUBKA | 13 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| HMOTNOST | 0,6 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Nástěnná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | G9 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Šatní skříň RANDOM S-1
Šatní skříň RANDOM S-1
Dub wotan
Skladem
Kašmír
Skladem
Noční stolek SILVIA
Postel GLAUKÉ Dekorhome
Toaletní stolek se zrcadlem bílá / hnědá Dekorhome
Šatní skříň s posuvnými dveřmi LOW
Šatní skříň s posuvnými dveřmi LOW
Bílá
Dodání do 14 dnů
11 450 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
12 290 Kč





