- Domů
- Obývací pokoj
- Police a regály
- Police a poličky
- Nástěnná police MADERA I
Nástěnná police MADERA I
Telefonická objednávka
NÁSTĚNNÁ POLICE MADERA
Tato rustikální hnědá nástěnná police není jen určena k uložení dekorací, je sama o sobě dekorací. Ať už ji máte v obývacím pokoji, ložnici, chodbě, kuchyni nebo, buďme upřímní, ve všech výše uvedených oblastech – jistě upoutá pozornost. I když je dobrý vzhled důležitý, nejdůležitější je to, co je uvnitř. Proto jsme tuto nástěnnou polici navrhli z vysoce kvalitní MDF třídy E1 pro odolnou a dlouhotrvající oporu.
- šířka 60 cm
- šířka 80 cm
Výběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
rustikální hnědá / černá
Materiál:
MDF
Rozměry:
šířka: 60 / 80 cm
hloubka: 20 cm
výška: 3,8 cm
Nostnost:
15 kg
Hmotnost:
2,2 / 2,8 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍŘKA | 60 cm, 80 cm |
| HLOUBKA | 20 cm |
| VÝŠKA | 3,8 cm |
| HMOTNOST | 2,2 kg, 2,8 kg |
| NOSNOST | 15 kg |
| MATERIÁL | MDF deska |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.















