- Domů
- Ložnice
- Věšáky a stojany na šaty
- Stojan na šaty MADERA I
Stojan na šaty MADERA I
Telefonická objednávka
VĚŠÁK NA ŠATY MADERA
Tento věšák na oblečení kombinuje závěsnou tyč, dvě poličky a 6 bočních háčků ve tvaru S v jednom, aby vaše oblečení, boty, tašky, dekorace a rostliny měly perfektní místo. Pyšní spoustou otevřeného úložného prostoru pro vaše věci a dostatečným vertikálním prostorem pro zavěšení dlouhých kabátů.
Je vyroben z kvalitní dřevotřísky a robustního ocelového rámu a unese celkovou nosnost až 200 kg, takže vám bude sloužit rok co rok. Navíc závěsná tyč s maximálním zatížením 30 kg snadno unese vaše těžké kabáty!
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
rustikální hnědá / černá
Materiál:
DTD / ocel
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 45 cm
výška: 160 cm
Nostnost:
celková: 200 kg
závěsná tyč: 30 kg
háček: 5 kg
police: 70 kg
Hmotnost:
15 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 160 cm |
| HMOTNOST | 15 kg |
| NOSNOST | 200 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









