- Domů
- Obývací pokoj
- Police a regály
- Police a poličky
- Set nástěnných polic MADERA I
Set nástěnných polic MADERA I
Telefonická objednávka
SET NÁSTĚNNÝCH POLIC MADERA
Díky jednoduchému, ale elegantnímu designu – rustikální hnědá dřevotříska v kombinaci s inkoustově černou ocelí – tato sada 3 nástěnných polic doplní váš prostor i předměty na nich vystavené. Tyto police můžete použít v obývacím pokoji k vystavení dekorací a květináčů, v pracovně k uložení knih, v kuchyni k organizaci koření nebo v koupelně pro produkty péče o pleť.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
rustikální hnědá / černá
Materiál:
DTD / ocel
Rozměry:
šířka: 30 / 35 / 40 cm
hloubka: 12 cm
výška: 11 cm
Nostnost:
5 kg / každá police
Hmotnost:
2,5 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍŘKA | 30 cm, 35 cm, 40 cm |
| HLOUBKA | 12 cm |
| VÝŠKA | 11 cm |
| HMOTNOST | 2,5 kg |
| NOSNOST | 5 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









