- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Nástěnné světlo THEO 1xE14
Nástěnné světlo THEO 1xE14
Telefonická objednávka
Velmi funkční a moderní nástěnné svítidlo THEO vás nadchne v ložnici u postele nebo u vašeho oblíbeného čtecího křesla. Kombinace ocelového černého podstavce s dřevěnou policí a látkového stínidla vyztuženého PVC krytem na vnitřní straně.
Lampa vyžaduje žárovku E14 s maximálním výkonem 40W.
Navíc jako praktický bonus je součástí lampy malé bodové LED světlo, ideální na čtení v posteli nebo křesle.
Barva:
černá / hnědá
Materiál:
kov / látka / dřevo
Rozměry:
šířka: 24 cm
hloubka: 18,5 cm
výška: 45 cm
závit pro žárovku: E14
napětí: 230V/ 50Hz
Hmotnost:
0,5 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Chodba / Předsíň, Pracovna / kancelář |
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 24 cm |
| HLOUBKA | 18 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOST | 0,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| TYP LAMPY | Nástěnná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E14 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Postel s úložným prostorem CONTINENTAL 1
Postel s úložným prostorem CONTINENTAL 1
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem





Zboží ihned, platba za 14 dní