- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Nástěnné světlo ARENA
Nástěnné světlo ARENA
Telefonická objednávka
Svítidlo ARENA s ohebným ramenem je praktickým a funkčním osvětlením, které umožňuje snadné nastavení polohy světla podle aktuální potřeby. Tento typ svítidla je ideální pro čtení, při práci nebo osvětlení specifických objektů nebo vytvoření příjemné atmosféry v místnosti. Ohebné rameno umožňuje uživateli jednoduše upravit úhel a tím intenzitu světla podle svých preferencí a potřeb.
Barva:
zlatá patina
stříbrná (nikl)
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 8 cm
hloubka: 24 cm
výška: 31 cm
průměr stínidla: 6,4 cm
závit pro žárovku: E14
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
0,4 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Chodba / Předsíň, Pracovna / kancelář |
| STYL | Moderní, Příruční, Praktický |
| ŠÍŘKA | 8 cm |
| HLOUBKA | 24 cm |
| VÝŠKA | 31 cm |
| HMOTNOST | 0,4 kg |
| TYP LAMPY | Nástěnná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E14 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Výškově nastavitelný psací stůl ASTERIOS Dekorhome
Pracovní stůl s policí TARCAL
Pracovní stůl s policí TARCAL
80x40 cm Dodání do 14 dnů 2 650 Kč 100x60 cm Dodání do 14 dnů 2 850 Kč 140x60 cm Dodání do 14 dnů 3 190 KčKoberec VENVET Dekorhome
Výškově nastavitelný psací stůl ASTERIOS Dekorhome
Výškově nastavitelný psací stůl ASTERIOS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
4 590 Kč
Antracit
Dodání do 14 dnů
4 590 Kč






