- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Noční stolek 2 ks D3271 Dekorhome
Noční stolek 2 ks D3271 Dekorhome
Kód produktu: DE109668
Telefonická objednávka
Sada 2 ks nočních stolků v jednoduchém moderním provedení. Součástí stolku je zásuvka a úložný prostor, které lze využít pro odkládání různých drobností.
Barva:
dub sonoma
Rozměry:
šířka: 39 cm
výška: 41 cm
hloubka: 28 cm
Materiál:
MDF
Dodáváno v demontu.
Rozsah dodávky:
2 x noční stolek
návod k montáži
montážní materiál
| DEKOR |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 28 cm |
| HLOUBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| TYP STOLU | Noční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | MDF deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Postel LIMA dub sonoma
Varianty produktu
Postel LIMA dub sonoma
90x200 cm Sklademu vás do 06.05.2026
3 290 Kč
120x200 cm
Skladem
u vás do 06.05.2026
3 790 Kč
od 3 290 Kč
3 628 Kč
Přidat do oblíbených








