Postel MICHIGAN
Telefonická objednávka
Elegantní postel MICHIGAN je vyrobena z kvalitní fóliované dřevotřísky v barevném provedení dub sonoma.
Postel disponuje dvěma šuplíky a praktickou odkládací plochou.
Postel je dodávána bez roštu a matrace.
Barva:
dub sonoma
Materiál:
DTD fóliovaná
Rozměry plochy na spaní:
90 x 200 cm
140 x 200 cm
160 x 200 cm
Výběr rozměru zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměry (plocha na spaní 90 x 200 cm):
šířka: 94,5 cm
hloubka: 205 cm
výška: 75 cm
výška pro rošt: 26 cm
Rozměry (plocha na spaní 140 x 200 cm):
šířka: 144,5 cm
hloubka: 205 cm
výška: 75 cm
výška pro rošt: 26 cm
Rozměry (plocha na spaní 160 x 200 cm):
šířka: 164,5 cm
hloubka: 205 cm
výška: 75 cm
výška pro rošt: 26 cm
Hmotnost:
38 / 53 / 56,5 kg
Nosnost:
100 / 110 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| DEKOR |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 94,5 cm, 144,5 cm, 164,5 cm |
| HLOUBKA | 205 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| NOSNOST | 100 kg, 110 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| OBSAH SETU | 1x postel, 2x šuplík |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 26 cm |
| DEKOR |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 94,5 cm, 144,5 cm, 164,5 cm |
| HLOUBKA | 205 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| NOSNOST | 100 kg, 110 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| OBSAH SETU | 1x postel, 2x šuplík |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 26 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.











Zboží ihned, platba za 14 dní