- Domů
- Nábytek
- Stoly a stolky
- Noční stolek MALMO
Telefonická objednávka
Tento nádherný noční stolek nese v sobě šarm skandinávského retro designu, který propojuje minulost s moderností. Je vyroben z masivního dřeva paulovnie, což zaručuje nejen pevnost, ale také přírodní krásu. Úhlové nohy dodávají unikátní siluetu.
Všechny zásuvky jsou vybaveny praktickými rukojetmi, což nejen usnadňuje otevírání a zavírání, ale také dodává nábytku elegantní vzhled.
Barva:
bílá / přírodní hnědá
Materiál:
MDF / masivní dřevo paulovnie
Rozměry:
šířka: 40 cm
hloubka: 30 cm
výška: 59 cm
Hmotnost:
7,4 kg
Dodáváno smontované.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Skandinávský, Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 59 cm |
| HMOTNOST | 7,4 kg |
| MATERIÁL | MDF deska, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Skandinávský, Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 59 cm |
| HMOTNOST | 7,4 kg |
| MATERIÁL | MDF deska, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Postel s výsuvnými přistýlkami FLOPY
Postel s výsuvnými přistýlkami FLOPY
Bílá
Dodání do 14 dnů
8 590 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
8 050 Kč
Toaletní stolek masivní dřevo Dekorhome
Toaletní stolek masivní dřevo Dekorhome
Akácie
Dodání do 10 dnů
7 304 Kč
Recyklované dřevo
Dodání do 10 dnů
6 706 Kč
Dekorační socha rybka TEJE 35 cm Dekorhome
Dekorační socha rybka TEJE 35 cm Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
2 690 Kč
Červená
Dodání do 14 dnů
2 690 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
2 690 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
2 690 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní