- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Toaletní
- Toaletní stolek AGNES
Toaletní stolek AGNES
Telefonická objednávka
Moderní toaletní stolek AGNES by neměl chybět v ložnici žádné praktické ženy. Stolek je elegantní, v lehkém industriálním stylu, s množstvím úložného prostoru a stylovým kulatým zrcadlem.
Deska stolku je vyrobená z MDF s melaminem v bílé barvě s černou menší zásuvkou na horní desce. Nohy jsou z práškově lakované ocele v černé barvě.
Barva:
bílá / černá
Materiál:
MDF s melaminem / ocel
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 42 cm
výška: 100 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| MATERIÁL | HDF deska, Kov, Sklo |
| TYP STOLU | Toaletní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ZRCADLO | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Taburet HESTIA VELVET K
Postel s úložným prostorem MICHIGAN 160
Postel s úložným prostorem MICHIGAN 160
Dub artisan
Dodání do 14 dnů
4 890 Kč
Grafit
Dodání do 14 dnů
4 890 Kč
Dub wotan
Není skladem
4 890 Kč
Kašmír
Dodání do 14 dnů
4 890 Kč
Postel s úložným prostorem MICHIGAN 140
Postel s úložným prostorem MICHIGAN 140
Dub artisan
Dodání do 14 dnů
4 450 Kč
Grafit
Dodání do 14 dnů
4 450 Kč
Dub wotan
Dodání do 14 dnů
4 450 Kč
Kašmír
Dodání do 14 dnů
4 450 Kč
Postel s úložným prostorem MICHIGAN 90
Postel s úložným prostorem MICHIGAN 90
Dub artisan
Skladem
3 591 Kč
Grafit
Skladem
3 990 Kč
Dub wotan
Skladem
3 990 Kč
Kašmír
Skladem
3 990 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní