- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Noční stolek HONEJ
Noční stolek HONEJ
Telefonická objednávka
Stolek HONEJ se hodí k posteli, ale zároveň si své místo najde i v obýváku či předsíni. Je to multifunkční pomocník, který poslouží jako noční či příruční stolek. Jeho podmanivý šarm, kvalitní zpracování a jedinečný design vás prostě chytí za srdce.
Vyroben je z lakované MDF.
Stabilitu zajišťují kvalitní černé kovové nohy.
Barva:
bílá / černá
Materiál:
MDF lakovaná / kov
Rozměry:
šířka: 45 cm
hloubka: 35 cm
výška: 58 cm
Hmotnost:
6,3 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 58 cm |
| HMOTNOST | 6,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Noční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Postel černý samet Dekorhome
Boxspringová postel ORA
Boxspringová postel ORA
160 x 200 cm SklademUmělá kožešina EBONY 60x90 cm
Stojací lampa BRUSEL Dekorhome
Stojací lampa BRUSEL Dekorhome
Stříbrná / černá
Dodání do 14 dnů
7 990 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 14 dnů
7 990 Kč
Nástěnné světlo COPENHAGEN
Nástěnné světlo COPENHAGEN
Černá
Dodání do 14 dnů
992 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
992 Kč
Mosaz
Není skladem
992 Kč















