- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Odkládací stolky
- Odkládací stolek AMIDAS Dekorhome
Odkládací stolek AMIDAS Dekorhome
Kód produktu: INVI43514
Telefonická objednávka
ODLÁDACÍ STOLEK AMIDAS
Odládací stolek AMIDAS s podstavcem ve tvaru volavky představuje působivou kombinaci funkčního designu a vysoce kvalitního zpracování. Umělecká socha tvoří rám stolu a stane se dominantou vašeho interiéru.

BEZPEČNOSTNÍ TVRZENÉ SKLO
Deska stolu je vyrobena z bezpečnostního tvrzeného skla, které je velmi pevné a odolné proti úderům a nárazům. V případě rozbití se sklo rozpadne na neostré plošky, což minimalizuje riziko poranění. Tento materiál dělá bezpečnou volbu pro každou domácnost.

SNADNÁ ÚDRŽBA
Údržba skleněného nábytku je jednoduchá a nevyžaduje zvláštní péči, což činí stůl AMIDAS ideální volbou pro každodenní použití. Stejně jako u nábytku v lesku či vysokém lesku, stačí k udržení čistoty a lesku pouze pravidelné otírání

DETAILY PRODUKTU
Detailně propracovaná volavka, která tvoří rám stolu, je opravdovým uměleckým dílem a stane se středobodem pozornosti ve vašem obývacím pokoji. Kulatá skleněná deska pak dodává celkovému vzhledu stolku nadčasovou sofistikovanost a elegance.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
sklo / kov (hliníková slitina)
Rozměry:
šířka: 50 cm
hloubka: 50 cm
výška: 88 cm
tloušťka desky: 8 mm
Nosnost:
30 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu.

| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Orientální, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha, Atypické |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Odkládací stolek AMDAS Dekorhome
Dodání do 14 dnů
5 590 Kč
7 320 Kč
Přidat do oblíbených
Pohovka DRYÁS Dekorhome
Dodání do 14 dnů
od 17 232 Kč
23 437 Kč
Přidat do oblíbených
Konzolová jídelní židle NYX Dekorhome
Varianty produktu
Hnědá
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Konzolová jídelní židle NYX Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
6 920 Kč
Přidat do oblíbených









Zboží ihned, platba za 14 dní