- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Otočná jídelní židle k599
Otočná jídelní židle k599
Telefonická objednávka
MODERNÍ OTOČNÁ ŽIDLE S ČALOUNĚNÍM HAGA
Tato designová židle spojuje moderní vzhled, vysoký komfort a praktickou otočnou funkci. Elegantní tvar sedáku s měkkým polstrováním a černá kovová podnož vytvářejí stylový kus nábytku vhodný do jídelny, pracovny i moderního interiéru.

POHODLÍ PRO KAŽDODENNÍ SEZENÍ
Ergonomicky tvarovaný sedák s područkami a měkkým čalouněním poskytuje pohodlí při delším sezení. Kombinace látky HAGA a ekokůže působí elegantně a zároveň je příjemná na dotek.
OTOČNÁ FUNKCE A STABILNÍ KONSTRUKCE
Židle je vybavena otočnou funkcí, která zvyšuje komfort používání a usnadňuje pohyb při sezení. Stabilitu zajišťuje konstrukce z práškově lakované oceli v černém provedení.

PARAMETRY
Typ:
židle
Styl:
moderní
Materiál:
látka HAGA
ekokůže
práškově lakovaná ocel
Barva konstrukce:
černá
Rozměry:
šířka: 62 cm
hloubka: 67 cm
výška: 85 cm
výška sedu: 54 cm
Konstrukce nohou:
rovné nohy (oválný průřez)

MONTÁŽ
Dodáváno v demontovaném stavu. Určeno k jednoduché montáži podle přiloženého návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 62 cm |
| HLOUBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 54 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Rozkládací jídelní stůl PRESTO
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem
Kuchyňský vozík Dekorhome
Kuchyňský vozík Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 378 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 378 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 380 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní