- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Otočné jídelní křeslo 2 ks GYES bouclé Dekorhome
Otočné jídelní křeslo 2 ks GYES bouclé Dekorhome
Kód produktu: INVI42420+
Telefonická objednávka
OTOČNÉ KŘESLO GYES
Toto působivé křeslo GYES zaujme každého svým jedinečným vzhledem a komfortem. Pohodlný sedák otočný o 360° je vybaven kvalitním pružinovým jádrem Bonnell, které zajistí optimální pohodlí při sezení. Komfortně polstrované opěradlo je ozvláštněno dekorativním švem ve tvaru T, což podtrhuje jeho elegantní styl. Černé kovové nohy v retro vzhledu pak celkový design židle dokonale završují. Povrch sedáku je pokryt měkkou plyšovou látkou v bílé nebo béžové barvě, z vysoce kvalitního bouclé, která přináší nejen stylový vzhled, ale i příjemný pocit při sezení.
- béžová
- bílá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
RETRO DESIGN S NADČASOVOU ELEGANCÍ
Křeslo díky svému nadčasovému a jednoduchému designu snadno zapadne do různých stylů interiéru. Hodí se nejen k velkému jídelnímu stolu z masivního dřeva, ale také jako stylová pracovní židle k vašemu retro stolu. Bez ohledu na to, kde ho umístíte, zůstává pohodlné i při dlouhých hodinách sezení.

IDEÁLNÍ SPOLEČNÍK PRO JÍDELNU I PRACOVNU
Pohodlná otočná židle s područkami je univerzálním prvkem, který vynikne jak v moderním, tak retro interiéru. Její kvalitní zpracování, důraz na detail a vysoký komfort z ní dělají ideální volbu pro každého, kdo hledá stylový, ale zároveň praktický nábytek.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka (94 % polyester, 6 % nylon) / kov
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 67 cm
výška: 93 cm
šířka sedu: 46 cm
hloubka sedu: 45 cm
výška sedu: 48 cm
výška zádové opěrky: 45 cm
výška područek: 17 cm
Nosnost:
120 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit víceParametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 45 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 45 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Stojan na víno OFION Dekorhome
Dodání do 14 dnů
od 7 390 Kč
10 030 Kč
Přidat do oblíbených
Rozkládací jídelní stůl LAMIA Dekorhome
Varianty produktu
Rozkládací jídelní stůl LAMIA Dekorhome
120-200x80x75 cm Dodání do 14 dnů 10 790 Kč 160-240x100x76 cm Dodání do 14 dnů 14 890 Kč
Dodání do 14 dnů
od 10 790 Kč
14 730 Kč
Přidat do oblíbených
Otočné jídelní křeslo GYES Dekorhome
Dodání do 14 dnů
13 190 Kč
Přidat do oblíbených
Otočné jídelní křeslo 2 ks SUTO bouclé Dekorhome
Varianty produktu
Zelená
Dodání do 14 dnů
6 490 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
6 490 Kč
Otočné jídelní křeslo 2 ks SUTO bouclé Dekorhome
Zelená
Dodání do 14 dnů
6 490 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
6 490 Kč
Dodání do 14 dnů
od 6 490 Kč
8 999 Kč
Přidat do oblíbených















Zboží ihned, platba za 14 dní