- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Relaxační a masážní
- Relaxační
- Otočné křeslo BETTY
Otočné křeslo BETTY
Telefonická objednávka
KŘESLO BETTY
Toto moderní křeslo je elegantním doplňkem pro každý moderní interiér, který kombinuje pohodlí a styl. Je čalouněné kombinací látky a syntetické kůže, což mu dodává sofistikovaný vzhled. Rám z kovu v barvě chrom dodává křeslu robustnost a zároveň eleganci.

OTOČNÁ FUNKCE
Sedák otočný o 360 stupňů nabízí maximální flexibilitu a širší polstrovaný sedák zajišťuje komfort při sezení. Zaoblený opěrák a loketní opěrky jsou potažené texturovanou béžovou látkou, která přidává na vizuální atraktivitě a jemnosti na dotek.

DO KAŽDÉHO INTERIÉRU
Židle je navržena s ohledem na pohodlí, což zajišťuje její čalouněné sedadlo a opěradlo. Lesklý chromovaný podstavec se čtyřmi venkovně natočenými nohami přispívá k její stabilitě a modernímu vzhledu. Tato otáčecí židle je ideální volbou pro ty, kteří hledají funkční a esteticky přitažlivý kousek, který vynikne v každém současném interiéru.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
kov / látka / koženka
Rozměry:
šířka: 77 cm
hloubka: 87 cm
výška: 83 cm
výška sedu: 44 cm
hloubka sedu: 50 cm
šířka sedu: 73 cm
Hmotnost:
17 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 77 cm |
| HLOUBKA | 87 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOST | 17 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 73 cm |
| HLOUBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







Zboží ihned, platba za 14 dní