- Domů
- Postel MIRAGE
Postel MIRAGE
Telefonická objednávka
Čalouněná postel MIRAGE je jednoduchý, krásný kus nábytku. Hebká sametová látka ve dvou barevných provedeních: šedá a starorůžová.
Čelo postele má dekorativní vertikální prošívání, které dodává styl. Korpus postele je na čtyřech kovových nohách ve zlaté barvě .
Postel se hodí do klasických i moderních interiérů.
Součástí postele je rám z ohýbaných lamel vetknutých do elastických úchytů.
Upozornění: Matrace není součástí postele.
Barva:
růžová / zlatá
šedá / zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / DTD / kov
Rozměry:
šířka: 95 cm
hloubka: 219 cm
výška: 108 cm
výška nožiček: 13 cm
Rozměr lůžka:
90 x 200 cm
Hmotnost:
41 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 95 cm |
| HLOUBKA | 219 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| HMOTNOST | 41 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov, Látka |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Postel MIRAGE 160
Noční stolek SILVIA
Závěsné houpací křeslo látka / kov Dekorhome
Závěsné houpací křeslo látka / kov Dekorhome
Šedá
Není skladem
2 491 Kč
Béžová
Není skladem
2 304 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
2 791 Kč





Zboží ihned, platba za 14 dní