Postel s úložným prostorem LANTA 90
Telefonická objednávka
Postel LANTA 90 Vás okouzlí svým elegantním designem a praktičností. Může totiž plnit funkci pohovky, vhodná také do obývacího pokoje, kde využijete přes den možnost posezení a pohodlné spaní na noc. K dispozici jsou dva šuplíky.
Postel je celočalouněná šedou látkou a stojí na černých nožičkách.
Součástí postele je lamelový rošt.
Matrace není součástí!
Barva:
šedá / černá / hnědá
Materiál:
látka / dřevo
Rozměry:
šířka: 98 cm
hloubka: 222 cm
výška: 81 cm
rozměr lůžka: 90 x 200 cm
výška ložné plochy od země: 44 cm
výška bočnice: 22 cm
výška nožiček: 5 cm
Hmotnost:
61 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 98 cm |
| HLOUBKA | 222 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOST | 61 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 44 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 98 cm |
| HLOUBKA | 222 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOST | 61 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 44 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Noční stolek MONAKO
Toaletní stolek s taburetem Dekorhome
Toaletní stolek s taburetem Dekorhome
Bílá
Není skladem
6 307 Kč
Černá
Není skladem
7 244 Kč
Růžová
Dodání do 10 dnů
5 014 Kč
Šedá
Není skladem
6 590 Kč
Toaletní stolek HOLLYWOOD XL
Toaletní stolek HOLLYWOOD XL
Bílá
Skladem
Černá
Skladem
6 390 Kč
Dub artisan
Skladem
6 390 Kč
Kašmír
Skladem
6 890 Kč
Rohový toaletní stolek s LED Dekorhome
Rohový toaletní stolek s LED Dekorhome
Bílá
Není skladem
5 948 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
4 258 Kč
Dub
Dodání do 10 dnů
4 768 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
4 195 Kč
Světle šedá
Dodání do 10 dnů
6 150 Kč



Zboží ihned, platba za 14 dní