- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Toaletní
- Rohový toaletní stolek s LED Dekorhome
Rohový toaletní stolek s LED Dekorhome
Telefonická objednávka
Připravte se na nový den ve velkém stylu s tímto elegantním toaletním stolkem!
Tento toaletní stolek, vyrobený z kvalitního MDF, zaujme elegantní siluetou a jednoduchými liniemi v moderním stylu. Je navržený tak, aby se pohodlně vešel do rohu a zároveň nabídl na malém prostoru spoustu úložného prostoru.
Prostorná skříňka a otevřená police pod stolní deskou slouží k přehlednému uložení líčení a kosmetiky, a jelikož jsou otevřené do stran, máte k nim snadný přístup i vsedě u stolu.
Krásné 3panelové zrcadlo vás odráží ze 3 stran pro pohodlnou aplikaci make-upu a zároveň dodává stolu elegantní vzhled. Ke dvěma bočním panelům jsou přidané spodní police na lahvičky, štětce na líčení, krémy a lotions, parfémy a dekorativní předměty.
Elegantní LED diody vám poskytnou optimální osvětlení.
Barva:
bílá
tmavě šedá
černá
světle šedá
dub
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
MDF / melamin / sklo
Rozměry:
šířka: 111 cm
hloubka: 54 cm
výška: 141,5 cm
Typ objímky:
E1
Hmotnost:
24,9 kg
Dodáváno v demontu.
Balení obsahuje: 1 x toaletní stolek, 3 x zrcadlo, 10 x LED žárovka, konektor USB
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 111 cm |
| HLOUBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 142 cm |
| HMOTNOST | 24,9 kg |
| MATERIÁL | MDF deska, Melamin, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 3x zrcadlo, 10x LED žárovka |
| TYP STOLU | Toaletní |
| NOHY STOLU | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| ZRCADLO | Ano |
| POČET POLIC | 4 |
| DVEŘE | Jednokřídlé |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






















Zboží ihned, platba za 14 dní