- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek 2 ks LARGO
Konferenční stolek 2 ks LARGO
Kód produktu: LARGODUODCM
Telefonická objednávka
Moderní set konferenčních stolků LARGGO se skládá ze 2 stolků, které lze v případě potřeby zasunout pod sebe.
Stolky jsou vyrobené z MDF desky a přírodní dýhy v dekoru: dub. Kovová konstrukce je lakovaná černou barvou:
Barva:
dub / černá
Materiál:
MDF / kov / dýha
Rozměry:
malý: 40 x 40 x 40 cm
velký: 50 x 50 x 45 cm
Hmotnost:
7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 40 cm, 50 cm |
| HLOUBKA | 40 cm, 50 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 45 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| MATERIÁL | Dýha, Kov, MDF deska |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Dýha, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome
Varianty produktu
Šedá
Dodání do 14 dnů
19 890 Kč
Hořčicová
Není skladem
19 207 Kč
Světle šedá
Dodání do 14 dnů
19 975 Kč
Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
19 890 Kč
Hořčicová
Není skladem
19 207 Kč
Světle šedá
Dodání do 14 dnů
19 975 Kč
Dodání do 14 dnů
od 19 207 Kč
35 550 Kč
Přidat do oblíbených
Chesterfield pohovka ZETHOS Dekorhome
Dodání do 14 dnů
od 25 590 Kč
33 510 Kč
Přidat do oblíbených
Rozkládací pohovka PELOPS Dekorhome
Varianty produktu
Šedá
NENÍ DOSTUPNÝ
12 137 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Smaragdová
NENÍ DOSTUPNÝ
12 137 Kč
Hořčicová
Není skladem
12 622 Kč
Rozkládací pohovka PELOPS Dekorhome
Šedá
NENÍ DOSTUPNÝ
12 137 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Smaragdová
NENÍ DOSTUPNÝ
12 137 Kč
Hořčicová
Není skladem
12 622 Kč
Přijímáme předobjednávky
od 10 190 Kč
13 431 Kč
Přidat do oblíbených
Stojací lampa 200 cm Dekorhome
Varianty produktu
Stříbrná
Dodání do 10 dnů
3 541 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 10 dnů
3 395 Kč
Stojací lampa 200 cm Dekorhome
Stříbrná
Dodání do 10 dnů
3 541 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 10 dnů
3 395 Kč
Dodání do 10 dnů
od 3 395 Kč
3 985 Kč
Přidat do oblíbených








Zboží ihned, platba za 14 dní