- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské sestavy
- Olje
- Psací stůl OLJE 11
Psací stůl OLJE 11
Telefonická objednávka
Láká vás svobodný, bezpečný a idylický styl? Potom to, co vidíte se vám jednoznačně líbí. Sektor z kolekce OLJE v provensálském stylu okouzlí nejednoho návštěvníka vaší domácnosti. Přichází se spoustou komponentů, se kterými zařídíte nejen obývací pokoj, ale vkusně dotvoříte prostor ve vaší ložnici, studenském pokoji nebo předsíni. OLJE je vyrobena z laminované dřevotřísky s ABS hranami a dvířky z MDF. Originální je svým bílým barevným provedením.
PC stůl OLJE 1D/1155 je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky v bílém barevném provedení. Svým designem snadno zapadne do jakékoli kanceláře, studentského a dětského pokoje. Poskytne dostatečně velkou pracovní plochu a dostatek úložného prostoru. Obsahuje jednodveřovou skříňku s policí, kde jednoduše uložíte vše potřebné.
Barva:
bílá
Materiál:
DTD / ABS hrany / MDF
Rozměry:
šířka: 115 cm
hloubka: 50 cm
výška: 74,5 cm
výška nožiček: 16 cm
tloušťka materiálu: 1,6 cm
Hmotnost:
29 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Provence |
| ŠÍŘKA | 115 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 74,5 cm |
| HMOTNOST | 29 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD deska, MDF deska |
| TYP STOLU | PC stůl, Počítačový, Pracovní, Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní