- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Ratanová židle BARI
Ratanová židle BARI
Kód produktu: V-CH-BARI-FOT
Telefonická objednávka
Židle BARI je vyrobena z lakované oceli a umělého ratanu.
Barva:
hnědá / černá
Rozměry:
šířka: 69 cm
hloubka: 60 cm
výška: 74 cm
výška sedu: 44 cm
Materiál:
práškově lakovaná ocel / umělý ratan
Hmotnost:
3,5 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 69 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOST | 3,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Ratan |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Jídelní stůl FONDI
Dostupnost dle variant
od 1 590 Kč
1 757 Kč
Přidat do oblíbených
Rozkládací jídelní stůl WENANTY
Varianty produktu
Dub medový
Není skladem
26 342 Kč
Ořech americký
Není skladem
22 564 Kč
Rozkládací jídelní stůl WENANTY
Dub medový
Není skladem
26 342 Kč
Ořech americký
Není skladem
22 564 Kč
Dostupnost dle variant
od 22 564 Kč
Přidat do oblíbených


