- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle K337
Jídelní židle K337
Kód produktu: V-CH-K/337-KR-
Telefonická objednávka
Moderní jídelní židle K337 je vyrobena z ratanu v přírodní nebo černé barvě, a nohou z práškově lakované ocele v černé barvě.
Barva:
přírodní / černá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
lakovaná ocel / ratan
Rozměry:
šířka: 44 cm
hloubka: 55 cm
výška: 90 cm
výška sedu: 46 cm
Hmotnost:
7 kg
Nosnost:
100 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 44 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Ratan |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Jídelní stůl FONDI
Dostupnost dle variant
od 1 590 Kč
1 757 Kč
Přidat do oblíbených
Rozkládací jídelní stůl BILOTTI
Skladem
u vás do 08.05.2026
16 190 Kč
17 833 Kč
Přidat do oblíbených
Rozkládací jídelní stůl SORBUS
Varianty produktu
Bílá
Skladem
8 746 Kč
Dub medový
Skladem
10 290 Kč
Grafit
Skladem
10 087 Kč
Rozkládací jídelní stůl SORBUS
Bílá
Skladem
8 746 Kč
Dub medový
Skladem
10 290 Kč
Grafit
Skladem
10 087 Kč
Dostupnost dle variant
od 8 746 Kč
11 309 Kč
Přidat do oblíbených
Kuchyňská linka KATIA 220 béžová / dub san marino
Skladem
u vás do 08.05.2026
7 590 Kč
8 328 Kč
Přidat do oblíbených
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Varianty produktu
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
23 794 Kč
Přidat do oblíbených














Zboží ihned, platba za 14 dní