- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Ratanové křeslo INDIANA
Ratanové křeslo INDIANA
Kód produktu: V-CH-INDIANA-FOT
Telefonická objednávka
Křeslo INDIANA je vyrobeno z přírodního ratanu a černě lakované kovové konstrukce.
Barva:
přírodní ratan / černá
Materiál:
přírodní ratan / kov
Rozměry:
šířka: 71 cm
hloubka: 73 cm
výška: 109 cm
výška sedu: 44 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
10 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Orientální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 71 cm |
| HLOUBKA | 73 cm |
| VÝŠKA | 109 cm |
| HMOTNOST | 10 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Ratan |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
Ke stažení
INDIANA_manual.jpg (jpg, 72.8 kB)
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Orientální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 71 cm |
| HLOUBKA | 73 cm |
| VÝŠKA | 109 cm |
| HMOTNOST | 10 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Ratan |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Obývací stěna SNAP
Varianty produktu
Dub lefkas / černá
Skladem
Obývací stěna SNAP
Dub lefkas / černá
Skladem
u vás do 06.05.2026
4 290 Kč
4 290 Kč
4 756 Kč
Přidat do oblíbených











Zboží ihned, platba za 14 dní