- Domů
- Obývací pokoj
- Relaxační křeslo s podnožkou Dekorhome
Relaxační křeslo s podnožkou Dekorhome
Telefonická objednávka
Pořídili byste si rádi křeslo, na kterém byste si mohli po náročném dni pořádně odpočinout? Pak je pro vás toto relaxační křeslo se zabudovanou podnožkou ideální volbou. Kromě integrované funkce naklápění nabízí relaxační křeslo odkládací kapsu, do které můžete uložit například dálkové ovladače nebo knihu.
Barva:
černá / zelená
Materiál:
koženka
Rozměry křesla:
šířka: 65 cm
hloubka: 89 cm
výška: 102 cm
šířka sedu: 50 cm
hloubka sedu: 50 cm
výška područek: 16 cm
Hmotnost:
30 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 65 cm |
| HLOUBKA | 89 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOST | 30 kg |
| MATERIÁL | Koženka |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 65 cm |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha, 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 65 cm |
| HLOUBKA | 89 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOST | 30 kg |
| MATERIÁL | Koženka |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 65 cm |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha, 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.












Zboží ihned, platba za 14 dní