- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Rozkládací jídelní stůl MASSIVE
Rozkládací jídelní stůl MASSIVE
Telefonická objednávka
Stylový jídelní stůl MASSIVE je dokonalý stůl do každé domácnosti. Snadno ho proměníte na velkou jídelní tabuli.
Stůl má desku vyrobenou v kombinaci dýhy a masivního dřeva v barevném provedení: dub světlý. Stojí na čtyřech ocelových nohách v černé barvě. Stůl je rozkládací a ze 160 cm ho lehce prodloužíte na 250 cm.
Součástí dodávky jsou dvě přídavné stolové desky o rozměru 45 x 90 cm.
Navíc si můžete přikoupit další prodlužující díly stolové desky MASSIVE a zvětšit stůl o dalších 90 cm až na 340 cm.
Barva:
dub světlý / černá
Materiál:
dýha / masivní dřevo / lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 160 - 250 - 340 cm
hloubka: 90 cm
výška: 77 cm
tloušťka desky: 4,5 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 250 cm, 340 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOST | 86 kg |
| MATERIÁL | Dýha, Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | Dýha, Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 4,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 250 cm, 340 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOST | 86 kg |
| MATERIÁL | Dýha, Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | Dýha, Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 4,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Přídavná deska 2 ks ke stolu MASSIVE
Jídelní křeslo K453
Jídelní křeslo K453
Černá
Skladem
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem
Modrá
Skladem
Tmavě zelená
Skladem
Hořčicová
Skladem
Skořicová
Skladem
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem




















Zboží ihned, platba za 14 dní