- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Rozkládací jídelní stůl TIZIANO
Rozkládací jídelní stůl TIZIANO
Telefonická objednávka
Moderní jídelní stůl TIZIANO zaujme svou luxusní elegancí, která láka k posezení. Stůl je rozkládací a pohodlně se k němu usadí až 8 osob.
Deska stolu je vyrobená v kombinaci lakované MDF a skla v barevném provedení: světle šedá. Přídavná část desky je v provedení: tmavě šedá. Stabilitu zajišťují pevné ocelové nohy lakované tmavě šedou barvou.
Barva:
světle šedá / tmavě šedá
Materiál:
lakovaná MDF / lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 160 - 210 cm
hloubka: 90 cm
výška: 76 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 210 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 72 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Sklo |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 210 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 72 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Sklo |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Jídelní křeslo K450
Jídelní křeslo K450
Černá
Skladem
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem
Modrá
Skladem
Tmavě zelená
Skladem
Hořčicová
Skladem
Skořicová
Skladem
Jídelní křeslo K432
Jídelní křeslo K432
Tmavě zelená
Není skladem
1 690 Kč
Nástěnný stojan na víno na 18 lahví 2 ks Dekorhome
Nástěnný stojan na víno na 18 lahví 2 ks Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 803 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 432 Kč
Zlatá
Dodání do 10 dnů
2 525 Kč
Nástěnný stojan na víno na 24 lahví Dekorhome
Nástěnný stojan na víno na 24 lahví Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 792 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 745 Kč
Zlatá
Dodání do 10 dnů
1 756 Kč




















Zboží ihned, platba za 14 dní