- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Rozkládací křeslo KIDY
Rozkládací křeslo KIDY
Telefonická objednávka
ROZKLÁDACÍ KŘESLO KIDY
Každé dítě si zaslouží svůj vlastní koutek, kde může snít, odpočívat a tvořit. Rozkládací dětský vak KIDY s veselým mořským motivem je přesně tímto místem.
MATERIÁL PRO DĚTSKÝ KOMFORT
Měkký a útulný vak, vyrobený z příjemné látky a vyplněný kompresní pěnou, nabízí pohodlí pro odpolední odpočinek, tajné čtení knížky či dobrodružné hry. Jedná se o stlačenou pěnu, proto doporučujeme otevřít pěnu a nechat ji dosáhnout svého objemu 24 hodin, aby byl tvar co nejlepší.
PRAKTICKÉ A HRAVÉ
Díky rozkládací funkci se jednoduše přemění z křesílka na místo k ležení nebo hraní. Praktické ouško na vrchu umožňuje snadné přesouvání, aby byl vždy tam, kde je nejvíce zábavy. S roztomilým designem plným usměvavých krabů, hvězdic a melounů se tento stylový a praktický vak KIDY stane oblíbeným doplňkem každého dětského pokoje.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
mix barev
Materiál:
látka / kompresní pěna
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 42 cm
výška: 48 cm
šířka sedu: 38 cm
hloubka sedu: 32 cm
výška sedu: 37 cm
výška zádové opěrky: 38 cm
výška matrace ve složeném stavu: 19 cm
výška matrace v rozloženém stavu: 9,5 cm
plocha na spaní: 38x65 cm
Nosnost:
60 kg
Hmotnost:
5 kg
MONTÁŽ
Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický, Dětský |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| HMOTNOST | 5 kg |
| NOSNOST | 60 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pěna |
| ŠÍŘKA SEDU | 38 cm |
| HLOUBKA SEDU | 32 cm |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.










