- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Rozkládací pohovka SPIKE II
Rozkládací pohovka SPIKE II
Telefonická objednávka
Moderní a praktická pohovka SPIKE II bude ideální volbou do studentského pokoje nebo do pokoje pro návštěvy.
Pohovka je čalouněná látkou. Stojí na čtyřech nožičkách z bukového dřeva. Pohovka disponuje praktickou funkcí rozkladu. Součástí jsoou dva dekorativní polštářky.
Barva:
hořčicová / buk
šedá / buk
světlešedá / buk (samet)
zelená / buk (samet)
béžová / buk (samet)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / dřevo
Rozměry:
šířka: 147 cm
hloubka: 91 cm
výška: 84 cm
šířka sedu: 147 cm
hloubka sedu: 50 cm
výška sedu: 42 cm
rozměr lůžka: 147 x 193 cm
Hmotnost:
42 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 147 cm |
| HLOUBKA | 91 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOST | 42 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 148 cm |
| HLOUBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rozkládací křeslo SPIKE
Konferenční stolek ANUBIS mangovník Dekorhome
Konferenční stolek ANUBIS travertin Dekorhome
Konferenční stolek ANUBIS travertin Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
5 590 Kč
Mosaz
Dodání do 14 dnů
5 590 Kč






















Zboží ihned, platba za 14 dní