- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Rozkládací křeslo MALEN
Rozkládací křeslo MALEN
Telefonická objednávka
ROZKLÁDACÍ KŘESLO MALEN
Skládací matrace / křeslo MALEN 2v1 je představitelem pohodlí, praktičnosti a všestrannosti. Poslouží vám jako plnohodnotné křeslo nebo skládací matracE pro občasné spaní. Matrace se jednoduše rozkládá a skládá, takže ji můžete rychle přeměnit na pohodlné lůžko o rozměru 90x200 cm. MALEN 2v1 je ideálním řešením do každého bytu, kde oceníte maximální funkčnost a pohodlí v jednom.

BAREVNÉ PROVEDENÍ
Jeho jádro tvoří kvalitní polyuretanová pěna, která je odolná vůči deformacím. Čalounění z látky Lincoln dodá vašemu interiéru moderní nádech. Potah obsahuje zip a je snímatelný, takže v případě potřeby jej můžete prát při teplotě 30 °C. Profilovaná opěrka s jemným sklonem zajišťuje pohodlné sezení, opření zad či spaní.
- růžová
- zelená
- petrolejová
- světle hnědá
- šedá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka Lincoln / PUR pěna
Rozměry:
šířka: 90 cm
výška: 82 cm
hloubka: 55 cm
výška matrace ve složeném stavu: 30 cm
výška matrace v rozloženém stavu: 15 cm
rozměr plochy na spaní: 90x200 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
10,5 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HMOTNOST | 10,5 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pěna |
| HLOUBKA SEDU | 57 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.


















Zboží ihned, platba za 14 dní