- Domů
- Obývací pokoj
- Taburety a podnožky
- Skládací taburet FALON
Skládací taburet FALON
Telefonická objednávka
Multifunkční skládací taburet FALON je čalouněný látkou v tmavě šedé barvě. Odnímatelné víko je zdobené prošitím.
Můžete ho použít jako sezení pro hosty, jako odkládací stolek nebo jako místo, kam uložit unavené nohy.
Ukrývá v sobě úložný prostor, do kterého odložíte knihy, časopisy, deky či cokoliv jiného.
Barva:
béžová
tmavě šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka
Rozměry:
šířka: 37,5 cm
hloubka: 37,5 cm
výška: 38 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
2,7 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 37,5 cm |
| HLOUBKA | 37,5 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HMOTNOST | 2,7 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.


















