🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 30.4.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Skládací taburet TELA NEW oceníte za každých okolnosti. V případě potřeby jej snadno složíte na taburet s úložným prostorem. Složený má tvar kostky. Je vhodný k sezení, jako místo navíc v případě nečekané návštěvy. Pod víkem zase najdete úložný prostor, který se vám kdykoli sejde. Šikovný pomocník, kterého si ihned oblíbíte.
Barva:
bílá
červená
hnědá
tmavě hnědá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměry:
šířka: 40 cm
hloubka: 40 cm
výška: 37 cm
Nosnost:
90 kg
Hmotnost:
3 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| HMOTNOST | 3 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hnědá
Dodání do 14 dnů
1 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
950 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
950 Kč