Stojací lampa BRUSEL Dekorhome
Telefonická objednávka
Moderní stojací lampa BRUSEL přichází k Vám v trendy, minimalistickém retro designu. Tři černá, nekonečně naklápěcí stínidla ve tvaru polokoule září zevnitř zlatou barvou. Stabilní rám s chromovými aplikacemi zajišťuje absolutně bezpečný stojan.
Tato lampa má patice pro žárovky energetických tříd: A++ až E. Žárovky nejsou součástí balení.
Barva:
černá / zlatá
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 37 cm
hloubka: 37 cm
výška: 130 cm
stínidlo: 30 cm x 30 cm x 34 cm
průměr základny: 30 cm
délka kabelu: 200 cm
patice: 3x E27 max. 60W
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice |
| STYL | Art Deco, Retro, Industriální |
| ŠÍŘKA | 37 cm |
| HLOUBKA | 37 cm |
| DÉLKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 130 cm |
| HMOTNOST | 18,8 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stojací |
| POČET STÍNIDEL | 3 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Chesterfield pohovka 3-místná MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-místná MIDAS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
25 590 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
23 990 Kč
Otočné jídelní křeslo 2 ks KAINEUS Dekorhome
Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Šedá
Není skladem
5 690 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
5 390 Kč
Rokládací jídelní stůl KAINEUS Dekorhome
Rokládací jídelní stůl KAINEUS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
35 190 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
35 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
35 190 Kč
Grafit
Dodání do 14 dnů
35 990 Kč
Chesterfield pohovka 3-místná MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-místná MIDAS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
24 290 Kč
Šedá
Není skladem
23 127 Kč
Otočné jídelní křeslo 2 ks KAINEUS Dekorhome
Otočné jídelní křeslo 2 ks KAINEUS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
14 190 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
14 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
14 190 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
14 190 Kč
Tmavě zelená
Dodání do 14 dnů
14 190 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní