Stojací lampa BRUSEL Dekorhome
Telefonická objednávka
Efektní stojací lampa BRUSEL v trendy retro designu. Hodit se bude ale i do industriálního stylu.
Světlo lze naklánět dle potřeby.
Tato lampa má patice pro žárovky energetických tříd: A++ až E. Dodávka je bez žárovek.
Barva:
černá / zlatá
černá / stříbrná
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná
Materiál:
kov / hliník
Rozměry:
šířka: 55 cm
hloubka: 55 cm
výška: 160 cm
délka kabelu: 350 cm
světelný zdroj: 1 x E27 max. 60W
Hmotnost:
10 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice |
| STYL | Art Deco, Retro, Moderní, Elegantní, Industriální, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 160 cm |
| HMOTNOST | 10 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| TYP LAMPY | Stojací |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Stolní lampa BRUSEL Dekorhome
Stolní lampa BRUSEL Dekorhome
Stříbrná / černá
Dodání do 14 dnů
2 990 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 14 dnů
2 690 Kč
Konferenční stolek ZETHOS Dekorhome
Konferenční stolek ZETHOS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
8 690 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
7 890 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
Bílošedý mramor
Dodání do 14 dnů
9 590 Kč
3-místná pohovka s taburetem látka / dřevo Dekorhome
3-místná pohovka s taburetem látka / dřevo Dekorhome
Hnědá
Není skladem
13 549 Kč
Černá
Není skladem
12 829 Kč
Zelená
Není skladem
9 470 Kč
Krémová
Není skladem
10 276 Kč
Modrá
Není skladem
14 053 Kč
Vínová
Není skladem
9 933 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
12 253 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
12 158 Kč
Žlutá
Není skladem
11 620 Kč
Světle šedá
Není skladem
15 439 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní