Stojací lampa TIMBER
Telefonická objednávka
Stojací lampa s jednoduchou kovovou základnou a elegantní kulatou nohou. Plastové stínidlo má texturu dřeva v dekoru dubu a borovice. Tato kombinace dodává lampě přírodní a teplý vzhled, který se může snadno hodit k různým stylům interiérů. Skvěle izoluje prostor hotelového pokoje i domácí interiér.
Stojací lampa je ideální pro umístění vedle křesla, postele nebo jiných oblastí, kde potřebujete doplňkové osvětlení k relaxaci nebo čtení.
Součástí série svítidel s možností doplnit stolní lampu a nástěnné svítidlo.
Barva:
stříbrná / dub
stříbrná / borovice
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / PVC
Rozměry:
šířka: 30 cm
hloubka: 30 cm
výška: 156 cm
závit pro žárovku: E27
napětí: 230V/50Hz
Hmotnost:
3 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Dětský pokoj |
| STYL | Moderní, Nadčasový, Jednoduchý |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 30 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 156 cm |
| PRŮMĚR | 30 cm |
| HMOTNOST | 3 kg |
| MATERIÁL | Kov, PVC |
| TYP LAMPY | Stojací |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Postel s úložným prostorem MAXI NEW
Postel s úložným prostorem CONTINENTAL 2
Postel s úložným prostorem CONTINENTAL 2
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem
Noční stolek FAIDRA Dekorhome
Noční stolek FAIDRA Dekorhome
Růžová
Není skladem
2 783 Kč
Šedá
není skladem
2 271 Kč
Smaragdová
Není skladem
2 271 Kč





