- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Stojací lampa ZUMBA
Stojací lampa ZUMBA
Telefonická objednávka
Jednoduchá stolní lampa vyrobená z kovu. Ozdobné linie jsou ručně malované černou barvou přičemž stínidlo a základna jsou bílé. Rameno lampy i stínidlo si můžete nastavit dle potřeb.
Lampa se bude skvěle hodit jak do obývacího pokoje, ložnice, tak i dětského pokoje.
Doporučujeme kombinovat s dalšími světly ze série ZUMBA.
Barva:
bílá / černá
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 15 cm
hloubka: 35 cm
výška: 38 cm
průměr stínidla: 11,5 cm
patice: 1 x E14 max. 40W
Hmotnost:
1,3 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice, Dětský pokoj, Pracovna / kancelář |
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 32 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HMOTNOST | 1,3 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stojací |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E14 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





