- Domů
- Osvětlení
- Stojací lampy
- Stojací lampa ZUMBA
Stojací lampa ZUMBA
Telefonická objednávka
Jednoduchá stojací lampa vyrobená z kovu. Ozdobné linie jsou ručně malované černou barvou přičemž stínidlo a základna jsou bílé. Rameno lampy i stínidlo si můžete nastavit dle potřeb.
Lampa se bude skvěle hodit jak do obývacího pokoje, ložnice, tak i dětského pokoje.
Doporučujeme kombinovat s dalšími světly ze série ZUMBA.
Barva:
bílá / černá
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 32 cm
hloubka: 20 cm
výška: 140 cm
průměr stínidla: 15 cm
délka kabelu: 190 cm
patice: 1 x E27 max. 40W
Hmotnost:
2,8 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice, Dětský pokoj |
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 32 cm |
| HLOUBKA | 20 cm |
| DÉLKA | 190 cm |
| VÝŠKA | 140 cm |
| HMOTNOST | 2,8 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stojací |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Odkládací stolek EUNOMIA Dekorhome
Konferenční stolek THESEUS Dekorhome
Stojací lampa KAINEUS Dekorhome
Stojací lampa KAINEUS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč





Zboží ihned, platba za 14 dní