Stolní lampa BRUSEL Dekorhome
Telefonická objednávka
Originální stolní lampa BRUSEL v retro stylu je vhodná na Váš kancelářský stůl nebo jako doplňkové osvětlení do obýváku. Lampa je vyrobená z nerezové oceli a hliníku. K dostání je v barevném provedení černá / zlatá a černá / stříbrná,
Tato lampa má patice pro žárovky energetických tříd: A++ až E. Dodávka je bez žárovek.
Barva:
černá / zlatá
černá / stříbrná
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
nerezová ocel / hliník
Rozměry:
šířka: 30 cm
hloubka: 30 cm
výška: 40 cm
délka kabelu: 185 cm
patice: 1x E27 max. 40 W
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Pracovna / kancelář |
| STYL | Art Deco, Retro, Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 30 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| DÉLKA | 185 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HMOTNOST | 4,4 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| TYP LAMPY | Stolní |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Dvojité polohovací TV křeslo KYKLOP Dekorhome
Dvojité polohovací TV křeslo KYKLOP Dekorhome
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Pohovka AITHRA Dekorhome
Pohovka AITHRA Dekorhome
Růžová
Dodání do 14 dnů
27 590 Kč
Tyrkysová
Není skladem
26 259 Kč
Tmavě zelená
Dodání do 14 dnů
26 290 Kč
Konferenční stolek KLYTIOS Dekorhome
Konferenční stolek KLYTIOS Dekorhome
30x30x45 cm Není skladem 2 490 Kč 40x40x45 cm Není skladem 2 990 Kč 90x60x50 cm Dodání do 14 dnů 8 690 KčKomoda FILEMON Dekorhome
Psací stůl s úložným prostorem BOREAS Dekorhome
Chesterfield postel PALLAS Dekorhome
Stojací lampa BRUSEL Dekorhome
Stojací lampa BRUSEL Dekorhome
Stříbrná / černá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Bílá / stříbrná
Není skladem
2 368 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Závěsná lampa BRUSEL Dekorhome
Závěsná lampa BRUSEL Dekorhome
Stříbrná / černá
Dodání do 14 dnů
4 590 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč











Zboží ihned, platba za 14 dní