Stolní lampa HIERRO
Telefonická objednávka
Stolní lampa vyrobená z nejkvalitnější keramiky slouží nejen jako forma osvětlení v tradičním provedení, ale také jako krásná dekorace vašeho interiéru. Skvěle se bude hodit do obývacího pokoje nebo ložnice.
Stínidlo vyrobené z tkaniny kombinované s PVC. Lampa má vypínač na kabelu zakončeném zástrčkou.
Žárovka není součástí dodávky.
Barva:
černá / zlatá
bílá / stříbrná
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
keramika / láka / PVC
Rozměry:
šířka: 23 cm
hloubka: 16 cm
výška: 43 cm
rozměr stínidla: 16 x 20 x 23 cm
závit pro žárovku: E27
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
0,8 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Pracovna / kancelář |
| STYL | Art Deco, Moderní |
| ŠÍŘKA | 23 cm |
| HLOUBKA | 16 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| HMOTNOST | 0,8 kg |
| TYP LAMPY | Stolní |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Odkládací stolek JUNO Dekorhome
Taburet RON
Taburet RON
Černá
Dodání 10-14 dnů
2 658 Kč
Zelená
Není skladem
2 658 Kč
Šedá
Dodání 10-14 dnů
2 658 Kč
Krémová
Dodání 10-14 dnů
2 658 Kč
Béžová
Dodání 10-14 dnů
2 658 Kč
Modrá
Není skladem
2 658 Kč
Hořčicová
Není skladem
2 658 Kč
Světle šedá
Není skladem
2 658 Kč
Skořicová
Dodání do 5-6 týdnů
2 658 Kč
Světle růžová
Dodání 10-14 dnů
2 658 Kč
Konferenční stolek 2 ks PORTAFINO
Konferenční stolek 2 ks PORTAFINO
Bílá / zlatá
Není skladem
3 722 Kč
Stříbrná / šedá
Není skladem
4 147 Kč








