- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Stolní lampa MELEAGROS Dekorhome
Stolní lampa MELEAGROS Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato jedinečná stolní lampa MELEAGROS s podstavcem ve tvaru dvou listů vykouzlí příjemnou atmosféru v každé domácnosti. Stínidlo je z černé bavlněné látky a poskytuje neoslňující, tlumené světlo. Lampa je zakončená černým podstavcem.
Tato lampa má patice pro žárovky energetických tříd: A++ až E. Žárovky nejsou součástí balení.
Důležitá poznámka: Každá lampa je jedinečná. Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky, hrbolky nebo drobné rozměrové odchylky.
Barva:
zlatá / černá
Materiál:
látka / kov
Rozměry:
šířka: 40 cm
hloubka: 40 cm
výška: 62 cm
stínidlo: 40 cm x 20 cm x 40 cm (ŠxVxH)
délka kabelu: 190 cm
patice: 1 x E27 max. 25W
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Pracovna / kancelář |
| STYL | Art Deco, Orientální, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| DÉLKA | 190 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| TYP LAMPY | Stolní |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









Zboží ihned, platba za 14 dní