Stolní lampa PALMA 2
Telefonická objednávka
Stolní lampa vyrobená z keramiky je ideální pro milovníky vintage stylu. Skvěle ladí s interiéry, které spojují „staré s novým“. Jedná se o ruční výrobu a tak pórovitost, změna barvy a jedinečná textura „škrábanců“ keramického podkladu je přirozenou vlastností.
Stínidlo vyrobené z tkaniny kombinované s PVC.
Žárovka není součástí dodávky.
Barva:
bílá / zelená
Materiál:
keramika / láka / PVC
Rozměry:
šířka: 30 cm
hloubka: 30 cm
výška: 59 cm
rozměr stínidla: 27 x 30 cm
závit pro žárovku: E27
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
1,5 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Pracovna / kancelář |
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 30 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 59 cm |
| HMOTNOST | 1,5 kg |
| TYP LAMPY | Stolní |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Pohovka DRYÁS Dekorhome
3místná pohovka Dekorhome
Taburet RON
Taburet RON
Černá
Dodání 10-14 dnů
2 658 Kč
Zelená
Není skladem
2 658 Kč
Šedá
Dodání 10-14 dnů
2 658 Kč
Krémová
Dodání 10-14 dnů
2 658 Kč
Béžová
Dodání 10-14 dnů
2 658 Kč
Modrá
Není skladem
2 658 Kč
Hořčicová
Není skladem
2 658 Kč
Světle šedá
Není skladem
2 658 Kč
Skořicová
Dodání do 5-6 týdnů
2 658 Kč
Světle růžová
Dodání 10-14 dnů
2 658 Kč
Postel s výsuvnými přistýlkami FLOPY
Postel s výsuvnými přistýlkami FLOPY
Bílá
Dodání do 14 dnů
8 590 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
8 050 Kč





