- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Stropní světlo ZUMBA
Stropní světlo ZUMBA
Telefonická objednávka
Jednoduché a jedinečné stropní svítidlo vyrobené z kovu, má 3 / 4 vyměnitelné světelné zdroje s maximálním výkonem 40W. Nastavitelná stínidla umožní maximální přizpůsobení dle potřeb. Ozdobné linie na stínidlech a na stropě jsou ručně malované černou barvou přičemž stínidla a základna jsou bílé.
Lampa se bude skvěle hodit jak do obývacího pokoje, ložnice, tak i dětského pokoje.
Doporučujeme kombinovat s dalšími světly ze série ZUMBA. Balení neobsahuje žárovku.
Barva:
bílá / černá
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 56 / 75 cm
hloubka: 11,5 cm
výška: 20 cm
průměr stínidla: 11,5 cm
závit pro žárovku: E14
napětí: 230V / 50Hz
Varianty:
3 x stínidlo
4 x stínidlo
Výběr typu lampy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Hmotnost:
0,8 / 1 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Chodba / Předsíň |
| STYL | Moderní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 56 cm, 75 cm |
| HLOUBKA | 11,5 cm |
| VÝŠKA | 20 cm |
| HMOTNOST | 0,8 kg, 1 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 3, 4 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E14 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







