- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Stropní svítidlo ATARRI
Stropní svítidlo ATARRI
Kód produktu: CA-98-68118
Telefonická objednávka
Designová bodová stropní lampa ATARRI je vyrobená z MDF a kovu. Lampa se dá nastavit a otočit podle potřeby do všech možných směrů. Skvěle zapadne do ložnice, předsíně nebo koupelny.
Kombinujte lampu s ostatními ze série ATARRI.
Balení neobsahuje žárovku.
Barva:
bílá / hnědá
Materiál:
kov / MDF deska
Rozměry:
šířka: 35 cm
hloubka: 10 cm
výška: 15 cm
průměr stínidla: 10 cm
typ patice: 3 x E14 max. 25W
Hmotnost:
0,6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice |
| STYL | Skandinávský, Moderní, Industriální |
| TVAR | Kulatý, Atypický |
| ŠÍŘKA | 35 cm |
| HLOUBKA | 10 cm |
| VÝŠKA | 15 cm |
| PRŮMĚR | 10 cm |
| HMOTNOST | 0,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP LAMPY | Stropní |
| POČET STÍNIDEL | 3 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E14 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Stropní svítidlo ATARRI
Varianty produktu
Stropní svítidlo ATARRI
2 Dodání do 14 dnů 838 Kč 3 Dodání do 14 dnů 1 255 Kč 4 Dodání do 14 dnů 1 671 Kč
Dodání do 14 dnů
od 838 Kč
1 084 Kč
Přidat do oblíbených
Lavice KAINEUS Dekorhome
Varianty produktu
Šedá
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
Lavice KAINEUS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
12 692 Kč
Přidat do oblíbených
Kuchyňský vozík Dekorhome
Dodání do 10 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kupónem 1 321 Kč
od 1 226 Kč
1 416 Kč
Přidat do oblíbených





