- Domů
- Osvětlení
- LED světla a osvětlení
- Stropní svítidlo LUXAN LED 28W GOLD 29 cm
Stropní svítidlo LUXAN LED 28W GOLD 29 cm
Telefonická objednávka
Mimořádné řešení osvětlení, které bylo navrženo pro hlubokou relaxaci a odpočinek. Ocelový čtvercový podstavec je pevným základem pro stínidlo z kamenné dýhy, díky čemuž je každý produkt individuální a jedinečný. Uvnitř jsou LED panely, které rovnoměrně osvětlují a navozují jedinečnou a příjemnou atmosféru. Výrobek je vhodný do místností wellness, ale dobře poslouží i jako dekorace nebo dekorativní prvek v moderních interiérech.
Barva:
černá / zlatá
Materiál:
kov / akryl / kámen
Rozměry:
šířka: 29 cm
hloubka: 29 cm
výška: 5 cm
Hmotnost:
2 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Chodba / Předsíň, Pracovna / kancelář, Koupelna |
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 29 cm |
| HLOUBKA | 29 cm |
| VÝŠKA | 5 cm |
| HMOTNOST | 2 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Dýha, Kov, Kámen |
| TYP LAMPY | Stropní |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Skládací zahradní lehátko 2 ks se stolkem Dekorhome
Interiérová finská sauna AMALIA 3 Dekorhome
Poduška na zahradní lehátko Dekorhome
Poduška na zahradní lehátko Dekorhome
Černá
Není skladem
2 273 Kč
Šedá
Není skladem
1 851 Kč
Krémová
Není skladem
1 857 Kč










