- Domů
- Osvětlení
- LED světla a osvětlení
- Stropní světlo NEVADA LED
Stropní světlo NEVADA LED
Telefonická objednávka
Stropní svítidlo NEVADA je moderní a stylové svítidlo, které se skvěle hodí do různých interiérů. Jeho bílá barva a minimalistický design mu dodávají univerzální charakter, který se snadno kombinuje s různými styly aranžmá.
Toto svítidlo je vybaveno 15 / 24W LED osvětlením, což znamená, že poskytuje jasné a efektivní osvětlení s energeticky úspornou spotřebou. LED technologie je známá svou dlouhou životností a nízkou spotřebou energie, což je ekologicky šetrné a pomáhá snižovat náklady na energii.
Barva:
bílá
Materiál:
kov / akryl
Rozměry:
šířka: 29 / 38,5 cm
hloubka: 29 / 38,5 cm
výška: 5 cm
Výběr průměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Hmotnost:
0,6 kg
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice, Kuchyně, Chodba / Předsíň, Pracovna / kancelář, Koupelna |
| STYL | Moderní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 29 cm, 38,5 cm |
| HLOUBKA | 29 cm, 38,5 cm |
| VÝŠKA | 5 cm |
| PRŮMĚR | 29 cm, 34 cm |
| HMOTNOST | 0,6 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Kov |
| TYP LAMPY | Stropní |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zásuvková komoda Dekorhome
Zásuvková komoda Dekorhome
Bílá
Není skladem
6 639 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
4 801 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 10 dnů
5 217 Kč
Botník třířadý VIVAT NEW TYP 2
Botník třířadý VIVAT NEW TYP 2
Dub sonoma / bílá
Dodání do 14 dnů
2 750 Kč
Bílá / antracit
Dodání do 14 dnů
2 150 Kč
Dub artisan
Dodání do 14 dnů
2 750 Kč
Zásuvková komoda Dekorhome
Zásuvková komoda Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
6 475 Kč
Šedá
Není skladem
6 534 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 10 dnů
6 579 Kč
Nástěnný botník DTD Dekorhome
Nástěnný botník DTD Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 727 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 171 Kč
Šedá
Není skladem
1 452 Kč
Bílá lesk
Není skladem
1 521 Kč
Šedá lesk
Není skladem
1 209 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
1 209 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 698 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
1 378 Kč
Černá lesk
Není skladem
1 025 Kč















