- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Toaletní
- Toaletní stolek s taburetem dub / černá Dekorhome
Toaletní stolek s taburetem dub / černá Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento dřevěný toaletní stolek představuje skvělý poměr kvality a ceny! Stolek v přírodním dubovém odstínu je vyrobený z vysoce kvalitního dubového dřeva a jiných tvrdých dřev. Tento krásný set je doplněný sladěnou stoličkou, čalouněnou umělou kůží, a stylovým zrcadlem. Zaoblené hrany dodávají designu každého kusu rustikální půvab.
Tento robustní a odolný toaletní set bude zároveň praktickým i dekorativním doplňkem do vaší ložnice. Zadní strana stolku je vyrobena ze silné překližky a na bytelné stoličce, čalouněné umělou kůží, se pohodlně sedí.
Balení obsahuje 1 toaletní stolek, 1 zrcadlo a 1 stoličku.
Barva:
dub / černá
Materiál:
masivní dubové dřevo / MDF / dýha / překližka / sklo / ekokůže
Rozměry stolu:
šířka: 86 cm
hloubka: 40 cm
výška: 80 cm
Rozměry taburetu:
šířka: 45 cm
hloubka: 35 cm
výška: 46 cm
tloušťka podušky na sedák: 5 cm
Rozměry zrcadla:
šířka: 59 cm
hloubka: 14 cm
výška: 45 cm
Hmotnost:
29,2 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 45 cm, 86 cm |
| HLOUBKA | 35 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 46 cm, 80 cm |
| HMOTNOST | 29,2 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, MDF deska, Masivní dřevo, Překližka, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 1x taburet, 1x zrcadlo |
| TYP STOLU | Toaletní |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ZRCADLO | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| ŠÍŘKA TABURETU | 45 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 35 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 46 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 45 cm, 86 cm |
| HLOUBKA | 35 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 46 cm, 80 cm |
| HMOTNOST | 29,2 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, MDF deska, Masivní dřevo, Překližka, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 1x taburet, 1x zrcadlo |
| TYP STOLU | Toaletní |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ZRCADLO | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| ŠÍŘKA TABURETU | 45 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 35 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 46 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Koberec s třásněmi RENOX TYP 1
Lenoška umělá kůže Dekorhome
Křeslo ve tvaru ruky samet Dekorhome
Křeslo ve tvaru boty samet Dekorhome
Křeslo ve tvaru boty samet Dekorhome
Fialová
Dodání do 10 dnů
5 546 Kč
Červená
Dodání do 10 dnů
5 033 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní