- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Toaletní
- Toaletní stolek s taburetem REGINA NEW
Toaletní stolek s taburetem REGINA NEW
Telefonická objednávka
REGINA NEW toaletní stolek s taburetem v barokním stylu splní vaše očekávání o malém kosmetickém království.
Vyroben je z MDF, masivního dřeva, stříbrné látky, 100% polyesteru a jeho součástí jsou i kovové úchytky. Šedá nebo bílá barva dodává toaletnímu stolku tajemný nádech.
Neodmyslitelnou součástí stolku je i zrcadlo a čtyři zásuvky. Ke stolku patří i krásný taburet, který stylově ladí se stolkem.
Barva:
bílá / stříbrná
šedá / stříbrná
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
MDF / látka-100% polyester / kovové úchytky / masivní dřevo / sklo
Rozměry stolku:
šířka: 80 cm
hloubka: 40 cm
výška: 142 cm
nosnost stolku: 30 kg
Rozměry taburetu:
šířka: 38 cm
hloubka: 28 cm
výška: 45 cm
Nosnost taburetu:
100 kg
Hmotnost:
22 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Barokní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 38 cm, 80 cm |
| HLOUBKA | 28 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 142 cm |
| HMOTNOST | 22 kg |
| NOSNOST | 30 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, MDF deska, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 1x taburet |
| TYP STOLU | Toaletní |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| ZRCADLO | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 4 |
| POČET POLIC | 1 |
| ŠÍŘKA TABURETU | 38 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 28 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 45 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Barokní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 38 cm, 80 cm |
| HLOUBKA | 28 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 142 cm |
| HMOTNOST | 22 kg |
| NOSNOST | 30 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, MDF deska, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 1x taburet |
| TYP STOLU | Toaletní |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| ZRCADLO | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 4 |
| POČET POLIC | 1 |
| ŠÍŘKA TABURETU | 38 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 28 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 45 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Shaggy koberec AMIDA
Odkládací stolek 3 ks Dekorhome
Odkládací stolek 3 ks Dekorhome
Bílá
Není skladem
2 024 Kč
Černá
Není skladem
2 256 Kč
Měděná
Není skladem
2 216 Kč

















Zboží ihned, platba za 14 dní