- Domů
- Ložnice
- Věšáky a stojany na šaty
- Věšáky
- Věšák MADERA II
Věšák MADERA II
Telefonická objednávka
VĚŠÁK MADERA
Stylový věšák MADERA přinese do vaší vstupní haly industriální nádech a zároveň vytvoří dostatek úložného prostoru pro bundy, kabáty, čepice a tašky. Matně černý ocelový rám s bočními stranami mírně zužujícími se směrem nahoru, dodává tomuto věšáku více než jedinečný tvar, ale poskytuje mu také stabilitu a pevnou podporu pro tři police. Díky svému prostorově úspornému designu se tento věšák perfektně hodí i do malé předsíně.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
rustikální hnědá / černá
Materiál:
DTD / ocel
Rozměry:
šířka: 43 cm
hloubka: 43 cm
výška: 180 cm
Nostnost:
háček: 2 kg
police: 10 kg
Hmotnost:
11,6 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍŘKA | 43 cm |
| HLOUBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 180 cm |
| HMOTNOST | 11,6 kg |
| NOSNOST | 2 kg, 10 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









