- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské postele
- Víceúčelová postel FANY
Víceúčelová postel FANY
Telefonická objednávka
Víceúčelová postel FANY je šikovná, praktická a moderní. Její součástí je postel, schody, psací stolek a skříňka.
Postel je vybavena roštovou deskou. Plocha na spaní je o rozměru 90 x 200 cm. Dítě se do postele šikovně dostane po stabilních a pevných schůdcích. Postel je vyrobená z laminované DTD ve třech barevných variantách: bílá, šedá a dub sonoma
Tento kombinovaný systém vás okouzlí vysouvacím psacím stolem. Když potřebujete ušetřit místo, zůstane nenápadně ukrytý pod lůžkem. Díky kolečkům a úchytky ho jednoduše vytáhnete a získáte dostatečný pracovní prostor. Skříňka poskytuje odkládací prostor s jednou policí.
Postel je dodávána bez matrace.
Barva:
šedá
dub sonoma
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 216 cm
hloubka: 116 cm
výška: 110 cm
výška po rošt: 80 cm
rozměr lůžka: 90 x 200 cm
rozměr stolku: 90 x 74 cm
Hmotnost:
124 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 90 cm, 116 cm |
| HLOUBKA | 74 cm, 216 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOST | 124 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 80 cm |
| ŠÍŘKA STOLU | 90 cm |
| HLOUBKA STOLU | 74 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






Zboží ihned, platba za 14 dní